Finančných poradcov je hojne a mnohí sa snažia do toho času, kým Vás nedostanú tam, kam je to pre nich výhodné. Bohužiaľ, nemala hŕstka ''finančných poradcov'' nemá ani páru o čom hovorí a sype len to, čo ma naučené. Peter je živým príkladom toho, že finančný poradca je tu, vždy keď je to potrebné. Na Petra sa viem obrátiť z akýmkoľvek problémom, alebo informáciou, s ktorou sa stretnem a práve on je ten, kto za mňa komunikuje vždy, keď je potrebné v tejto oblasti jednať. Za mňa skvelý prístup, jednoznačne odporúčam všetkým.
Srdečná vďaka za skvelé odborné poradenstvo, profesionálny a zároveň priateľský prístup. Som maximálne spokojná v každom smere. Môžem len vrelé odporúčať všetkým záujemcom.
Po zlej skusenosti s "developerom" a zfusovanej praci realitneho maklera som podobnym zamestnaniam, ktore sa zameravaju na zastupovanie klienta neveril. No nakoniec som rad, ze ma vo viacerych veciach co sa tyka hypoteky, sporenia a poistenia zastupuje pan Mgr. Motyl. Neveril som popravde ani jemu, ale nevzdaval to so mnou a ja sa teraz mozem tesit vyhodnym produktom s cistou hlavou.
Peter je nie len skúsený poradca ale aj skvelý parťák a kamarát. Ak chcete mat v jednej osobe priateľa aj finančného poradcu, je to práve on ?
Spokojnosť, všetko rýchlo a bez komplikácií k spokojnosti...topka.
Veľmi sa páčilo ako sa zachoval náš finančný poradca, pretože po smrti manžela vybavoval všetko aj nad rámec povinosti. Momentálne sa pravidelne stretávame keďže aj vzdeláva svojich klient k finančnej slobode a ako pracujú peniaze.
S našim poradcom spolupracujeme už 3 roky a veľmi sa mi páčilo rýchlosť vybavenia hypotéky. A keďže sa venuje aj vzdelávaniu mala som možnosť si zahrať aj hru ktorú vrelo odporúčam.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Stiahnite si zadarmo

Tajomstvo Babylonu, 7 kľúčov k osobnému bohatstvu

spracovaním osobných údajov